| Criss123Anne a întrebat:

Stie cineva cam in cate zile primesti o comanda de pe okazii.ro?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, depinde pe ce domeniu ai comandat coletărie sau fan curier care îţi vine direct la tine acasă. Prin poşta Română (coletărie) în jur de 4-5 zile depinde de judeţ şi mersul trenurilor, maşinilor şi prin fan curier 24 de ore sau maxim două zile. Uşor şi sigur.
O zi minunată!

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

3-4 zile

| FReAkAzO1d a răspuns:

Depinde.Am comandat prin Urgent curier seara pe la 22:00 iar urmatoarea zi la ora 2:00 aveam produsul in mana(distanta dintre noi era de 450 KM).
Prin posta ajunge undeva la 2-3 zile.fan curier 2 zile.

| Bobble a răspuns:

Mi-am dat si eu ceva comanda de pe okazii zi mi-a venit in 2 zile prin fan curier.