| mada_8090 a întrebat:

Stie cineva cand este perioada de reduceri in Londra (daca sunt reduceri in iulie august?)

2 răspunsuri:
| mada_8090 explică:

Da, vroiam sa ma duc. Am niste cunostinte si daca tot ma duceam ma gandeam sa fac si niste cumparaturi "mi convenabile" ca sa zic... ca Londra oricum e scumpa, din cate am auzit. n am mai fost niciodata acolobig grin

| Micutzica37 a răspuns:

Pai eu am aflat din reviste ca in perioada: 29 mai- 05 iulie dar nu stiu daca asa chiar este! Eu sunt mai ''informata'' si mai la moda cu toate si asa ca iti dai seama cat de repede am aflat stirea! Auzi! Ca tot intrebi, te duci la londra?