| Antototeu a întrebat:

Stie cineva daca mai sunt reduceri in Afi in perioada aceasta? Si daca da la ce brand-uri? :*

1 răspuns:
| Antonio_3354 a răspuns:

La Zara nu mai sunt au trecut la noua colectie la fel cu multe dintre alte magazine este posibil sa mai gasesti la Berska dar hai sa-ti vand un pont reducerile sunt clasate pe 3 faze: Prima faza incepe odata cu noul an unde reducerile sunt foarte mici sa pot spune asa nu trec de 20%(in aceasta faza se inghesuie toti care nu cunosc celelalte faze, toti cand vad reduceri sar ca si fripti), a2-a faza care incepe dupa aproximativ o luna, aceasta faza este perfecta pentru a cumpara la reducere, reducerile ajung sau chiar trec de 50% iar a treia faza acum cand pui tu intrebarea asta daca nu cumva s-a terminat deja unde reducerile trec peste 60% dar cu greu mai gasesti marimi mici(le gasesti pe cele mai mari, deoarece acestea nu se cumpara decat rar). Deci in sezonul viitor de reduceri incearca sa ''vanezi'' aceste faze si sa ''ataci'' la momentul potrivit, nici prea devreme dar nici prea tarziu. Succes!