| greens0123456789 a întrebat:

Stie cineva cand o sa apara PLL si la noi?

Răspuns Câştigător
| ItsAnne a răspuns:

Uhm, Pretty little liars se dă la televizor doar în America, pe un post numit Abc. În România nu se dă și nici nu cred că se va da la TV.
Însă îl poți vedea online, subtitrat:
www.fsplay.net/2010/08/pretty-little-liars-serial-online.html
Este foarte bun site-ul și traducerea e la fel de bună.
Cât despre serial, pot spune că m-a fascinat. Uită-te la el pentru că merită.
Have a nice day!

| greens0123456789 explică (pentru ItsAnne):

Stiam ca nu se da la tv in Romania, ma refeream la site-urile din Romania... deja ma uit la el, cum s'ar zice '' sunt la zi cu episoadele'' tongue

1 răspuns: