| PuяpℓeMusic a întrebat:

Stie cineva cand o sa fie finala Eurovision si pe ce post?big grin
aa...si la ce oralaughing)
mersi.big grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Desi intrebarea nu mai are nici o importanta, am trecut pe aici ca sa va las ceva frumos. Am gasit abia acum videoclipul "Sweet people" (nu stiu pe unde il ascundeau inainte de finala) si vreau sa-l impartasesc si voua. Este bestial si are un mesaj foarte important de transmis! Ucraina merita si ea cel putin locul 5! Superba piesa si vocea interpretei!
http://www.youtube.com/watch?v=rqspWawDgl0
Vizionare placuta!

| hamsterx a răspuns:

Pana acum in toti anii a fost pe tvr1, anul asta banuiesc ca va fi la fel happy

| octavianpas a răspuns:

La sfarsitul lui mai-inceputul lui iunie si pana acum s-a transmis in direct pe TVR 1.