| lavi25 a întrebat:

Stie cineva care poate fi media de admitere la Liceul Teoretic G. Calinescu la profilul bagat anul acesta, filologie simplu?

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa te duci pe EDU la admiteri 2010 si vezi ultima medie, apoi iti faci o idee. Very easy, no?

| miha96 a răspuns:

Buna si eu vreau sa intru tot acolo si sper din toata inima sa intrubig grin ei bine m-am uitat si pe site dar nu are nimic e o bara si de stiut cu cat se intra acolo ramane un misterlaughing