| IoanaIonuca a întrebat:

Stie cineva cat de naspa e atunci cand iti place de o persoana si nu stii daca acea pers te place si ea sau nu? sad Pentru mine e mai greu, fiind colegi de clasalaughing Cum as putea sa-mi dau seama daca ma place si el sau nu?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, mi s-a intamplat de foarte multe ori happy e chiar nasol. dar baietilor in general cand le place de o fata, mai ales in perioada adolescentei, va da cu siguranta semne oricat de timid ar fi happy adica daca ii place de tine iti va arata semne cu siguraaaaanta. Eu sper ca te-am ajutat si daca mai vrei informatii poti cauta pe wikihow. E foarte buna, poti cauta orice big grin te pup. Succes si sper ca baiatului sa ii placa de tine. Bafta!

| Anonimastilata a răspuns:

Da,stiu cum e laughing
E un sentiment ingrozitor ce te macina, in gand si in stomac.
Hmm...in general baietii se cam dau de gol la capitolul asta, adica daca le place de o fata toata lumea ajunge sa isi dea seama, unoeri chiar si fata.
De obicei, cele mai intalnite semne ar fi daca o baga ami mult in seama pe ea, daca o complimenteaza des, daca se uita lung la ea, daca se aseaza langa ea, daca gaseste o chestie comuna (cat de mica) ii vorbeste despre asta tot timpul, se ofera sa sa o ajute ( la oricee? ...aici depinde de baiat si de fatahee hee ) si da, zambeste cand te vede (sau se inroseste), si daca il privesti in ochii, acestia ii licaresc (metafori vorbind-adica ii poti simti acea fericire ca te-a vazut si in privirea lui)
Cam asta cred, sper sa te ajutewinking

| Todica_Sergiu_1999 a răspuns:

Se comporta mai ciudat cu tine decat restul fetelor se uita mai mult la tine glumeste si ii stralucesc unpic ochi in prezenta ta

| Todica_Sergiu_1999 a răspuns:

Se comporta mai ciudat cu tine decat celelalte fetelor se uita mai mult la tine glumeste si ii stralucesc unpic ochi in prezenta ta