| kitty00 a întrebat:

Stie cineva ce animatii 3d, Cinema City Iasi, sunt pe data de 16 iulie si pe 25 iulie? Vreau cu ora la care vor fi, si cat mai serios raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Http://www.cinemacity.ro/
Ai aici programul, selectez orasul si vezi.

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Tu de unde esti si cati ani ai?

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Dafuq, ce legatura are asta cu intrebarea ta laughing?

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Ma plictisescstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face.

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Daca erai fata poate-ti raspundeam laughing

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

straight facestraight facerolling on the floorsuntrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorPe bune acum? Sa fiu baiat si sa imi pese de animalute, sa fiu baiat si sa am unghiile lungirolling on the floorpffoai

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Scuze,uitasem sa iti dau funditarolling on the floor

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Esti fata? trolol rolling on the floor) credeam ca esti baiat

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

rolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughing:laughingDar de unde si pana unde ti ai dat impresia ca sunt baiat?rolling on the floor

| Vladuthz a răspuns (pentru Vladuthz):

Ai un id big grin? Ca si eu ma plictisesc numai ca n-aveam nici un chef sa cunosc baieti laughing

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Normal ca nu ai chef sa cunosti baietirolling on the floor...raised eyebrowsScuze da' nu imi dau id-ul.Sunt un anonim...big grinbig grin da zi si tu odata de unde esti si cati ani ai?rolling on the floor

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Scz ramasem la ideea ca sunt baiatrolling on the floorsunt o anonimarolling on the floor.laughinghee heerolling on the floor

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Fa-ti un id fals si da-mi-lhee hee

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Mai fac unul uit toate parolele.Am deja 5 pe numele meu rolling on the floor.

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Daca pleci sa imi spui straight facestraight facestraight facestraight face ca sa nu mai stau ca proasta pe TPUrolling on the floor...big grinbig grinbig grinbig grin

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Unde sa plec? Stau in fata pcului, faza e ca sistemul TPU e tampit si ma anunta tarziu (ca sa-ti raspund la intrebare, am 18 ani)

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Genial! Chiar m ai lasat ca proasta pe TPU.oh go on

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Multi inainte! Ohoa.rolling on the floorserios?rolling on the floorrolling on the floor18?

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Tu chiar ai 18? Moaaama ma asteptam la 13, 14.Deobicei adica de fiecare data nu prea am intalnit/cititrolling on the floor un baiat care sa aiba o ortografie corecta.Cam toti prietenii mei sunt baieti si scriu sub orice critica.

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Ole! Ai si uitat ca mai vb si cu mine! si nu au trecut decat vreo 25 de minute cred.

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Pa,nb vise ciufulite.Mi se termina bateria la pc.Eu mai intru maine pe la 10. Daca mai vrei sa mai vb prin comentarii sunt de acordwinking

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Scuza-ma te rog ca am raspuns tarziu, ideea este ca in seara asta am meci in competitie cu clanul de counter-strike source, maine vorbesc cu cea mai mare placere, app tu cati ani ai?

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Se vede la prima mea intrebare, pusa in disperare ca eram disperata...rolling on the floor sunt mica rau de totlaughing

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Pai zii cat de mica laughing

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Oooofrolling on the floor cu 6 ani mai mica decat tinerolling on the floorrolling on the floor

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Si apropo daca ies fara sa spun nimic sa stii ca s-a terminat bateria de la pclaughingrolling on the floor ca mi'e lene sa ma duc sa-l incarc...yawn

| Vladuthz a răspuns (pentru kitty00):

Ai 12 ani lol laughing

| kitty00 explică (pentru Vladuthz):

Dap.rolling on the floorrolling on the floorCam ''mare''nu rolling on the floor?