| just4you_6809 a întrebat:

Stie cineva ce-i cu acel remediu "scapade de cosuri in 3 zile"...ati incercat careva? se merita sa cumpar cdul sau cartea sau ce o >fii? se bazeaza pe tratament 100% natural? daca ma poate lamuri cineva ii

1 răspuns:
| yumeee a răspuns:

Nu vai. Găseşti pe net o groază de porcării din astea.
Gen: "scapă de obezitate, 30kg într-o săptămână!" sau "Scapă de ochelari fără operaţie cu nuştiuce exerciţii, 10 minute pe zi!" etc.
Niciodată să nu te încrezi în chestiile astea.
Adică gândeşte-te, dacă ar fi pe bune, toată lumea ar scăpa de toate problemele. Nu ar mai exista loţiuni şi creme şi lasere şi ochelari şi operaţii etc.
O zi faină!