| BackInTime a întrebat:

Stie cineva ce inseamna daca visezi o buburuza

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Ai vazut cate buline negre are? Xd.Se spune ca in vis buburuza semnifica frumusetea si norocul sau ca este un semn bumn si vei auzi vesti bune de la cine nu te astepti,dar pana la urma nu totul ce se spune este adevarat visele tale au propiul lor cod,trebuie sa te cunsoti pe tine foarte bine cat si mintea ta atat de mult incat iti vei putea descifra propiul vis, sau iti vei da seama dintrodata la o anumita intamplare ca ai mai trait aceeasi senzatie, si vei putea face legatura cu visul tau cu ceea ce s-a intamplat.

6 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Da. Daca visezi o buburuza vei intalni o persoana draga tie. te pup misto vis asa :X smug cine nu l-ar vrea :*

| Teodora20 a răspuns:

Buna! In popor se spune ca simbolizeaza afectiunea, dragostea, sensibilitate si posibil sanse de casatorie/cuplare. Sper ca te-am ajutat!

| blackrose269 a răspuns:

Simbol al gingasiei, fragilitatii, este asociata primaverii, cladurii, fericirii.In vis semnifica frumusetea si noroculbig grin.

| DudaYeah a răspuns:

O.o...o buburuza? e semn rau! mama! o buburuza.pai e foarte foarte foarte rau. inseamna ca ai visat... o buburuza.Doamne, ce poate fi rau in asta?

| aiurea231223 a răspuns:

Din cate stiu eu e norochee hee

| Coss96 a răspuns:

App am visat si eu o buburuza si nu-i super de lov visucrying
Eu zic ca e de rausadca de fiecare data cand visam o buburuza ceva rau mi se intampla sau niste vesti proastecrying