| aurel_1419 a întrebat:

Stie cineva ce profesori mai sunt acum de istorie in liceul ion neculce?

3 răspunsuri:
| ThinkPink_2625 a răspuns:

Eu sunt in Neculce de 5 ani. ce sa zic.profii de istorie sunt destul de buni ( eu am avut in fiecare an pe altcineva). Bobe Livia a fost prima dar nu cred ca mai este in scola. apoi sotii Tudorica (nu iti recomand), si acum o profa noua venita in scoala.foarte de treaba ( toti avem media 10laughing)
Sper sa iti fie de ajutorbatting eyelashes

| Madalyn a răspuns:

Colega, dar din ce localitate esti? Licee cu numele Ion Neculce sunt peste tot in tara!

| aurel_1419 explică:

Aveti dreptate, ma refeream la liceul Ion Neculce din Bucuresti. Daca stie cineva cum ii cheama si cum sunt!