| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum este liceul Socolescu? Pe partea de arhitectura. Daca imi puteti spune si cam ce nota trebuie sa iau la examenul de aptitudini ca sa pot intra. Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Știu că media de la examenul de aptitudini e 75% și media cu notele 5-8 și examenul sunt impreună 25%. Acum să îti zic mediile de intrare la liceele de arte sunt destul de mari adică peste 8, acum calculează-ți tu cât ți-ar trebui.