| Fresh a întrebat:

Stie cineva cum pot sa-mi dezvolt simtul umorului? niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Eu sunt norocoasa ca am simtul umorului foarte dezvoltat. Pentru a ti-l dezvolta eu zic sa te bucuri mai mult de viata si o sa ti se dezvolte si simtul umorului, daca faci si,, haz de necaz,, e si mai bine asta e parerea mea... happy

| Adixuuu a răspuns:

Nu trebuie sa te chinui foarte mult fi tu insati si spune glume atunci cand simti nevoia, dar daca ai incercat deja asta ni nu a mers cauta glume pe net si asteapta momentul potrivit cand sa faci gluma.