| AdrixNattyXoXoX a întrebat:

Stie cineva cum pot sa scap de timiditate atunci cand vad un baiat care imi place?

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Pai, nu e bine sa fii timida. Iti zic ce fac eu. Cand ma inunda timiditatea ma gandesc: "Ce mi se poate intampla daca il salut pe respectivul?". Si acum vine si raspunsul: Pai cel mai rau lucru ar fi sa nu te bage in seama. Si cum face deja asta, nu vad care este problemawinking. Si daca te inrosesti, nu iti face griji. De obicei. baietilor le place asta:*Fundita?

1 răspuns:
| Rayzzor a răspuns:

Nu stiu sigur, dar incearca sa iti infrangi aceasta "teama", fa-ti curaj si spune-i ce simti.Sti...poate e in aceeasi situatie ca tinebig grin