| HeloKity a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate noul profil dupa facebook, aceea cu timeline(linia vietii cred). S-a activat singura si vreau sa o scot daer nu stiu cum. Fundaa, am mare nevoie de ajutor big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poate nu te incanta raspunsul meu dar asta-i realitatea! TIMELINE-ul de la Facebook sau Cronologia NU se poate sterge sau dezactiva dar…. exista o posibilitate de a amana trecerea la Timeline, si anume aceea de a folosi Internet Explorer 7. Da, Timeline-ul nu se vede cu IE 7.In Internet Explorer 7 se vede vechiul profil pe care il ai.
Bafta!

1 răspuns:
| licuricisclipici a răspuns:

Buna! Nu se mai poate scoate odata ce s-a activat, in curand va fi asa la toata lumea.