| AllaBalla a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul care are urmatoarea poveste: ( stiu ca suna ciudat dar vreau sa ma uit maine cu o prietena la el dar l-am vazut acum vreo 3 ani si nu am nici cea mai vaga ideea despre denumirea acestuia) deci doi " baiati de cartier"( 2 negri daca va ajuta cu ceva laughing ) ajung la un colegiu de renume dar acolo le se par a fi mult prea multe reguli si le incalca fara stangere de inima, colegul lor de camera est un "forever alone" pe care il invata sa fumeze iarba, sa mearga la cuve, sa nu mai invete, sa fie obraznic cu profii, sa chiuleasca etc. ( ati inteles ideea) iar de aici nu imi mai aduc bine aminte dar stiu ca au mers la o petrecere sau ceva de genu cu foaarte multe fete sexy dornice de " nebunii", multa bautura si toate cele. Desigur impreuna cu cei doi vine si colegu' de camera care vrea sa guste din toate aceste bucurii laughing)) spre ca va suna cunoscut. sadstiu ca a fost la un moment-dat si o faza super haioasa cu un prezervativ. parca un prof a a gasit unul folosit sau ceva de genu ' nu mai stiu sigur. E un film pe tiparul acela american cu adolescenti.va rog mult sa ma ajutati puppy dog eyes Dau si FUNDA daca asta va ajuta cu ceva rolling on the floor

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Eu stiu un film asemanator cu negrii si curve doar ca nu ii nici unul forever alone

Sigur nu ii vreunul din seria American Pie?