| anonim_4396 a întrebat:

La anul o sa incep clasa a 9-a si o sa stau in internat.
Si as vrea sfaturi despre cum sa invit o fata la mine in camera pentru o partida de amor.
P.S: Stiu ca sunt multe dornice de asa ceva.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred că este permis asa ceva in internat, risti sa te exmatriculeze, fii atent, si informeaza te inainte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca nu exista nicio sansa reala sa ti se realizeze/indeplineasca prea repede visele tale erotice, dar mai ales intro asemenea maniera. happy Sanatate si vise... minunate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am stat la internat, dar gândește-te e o instituție de stat, ca atare nu lasă adolescenți singuri și nesupravegheați tocmai din această cauză. Deci slabe șanse să faci sex în cameră cu vreo tipă, cu atât mai mult cu cât riști să de-a colegul de cameră peste tine. Eventual ați putea să o faceți în baie (dacă e înafara incintei și nu prea controlată), dar pe lângă că nu e igienic, nu e nici prea "romantic", deci slabe șanse ca tipa să fie interesată. Așa că... baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ras.

| alasca444 a răspuns:

Cum face un coleg de al meu pe nume Adrian. Se duce la ele si le intreaba direct: Vrei sa ne amorezam? Si gata ai gagica la noapte.