| AnToNyA_6837 a întrebat:

Stie cineva daca Brenda Song a nascut? Si daca da ce este copilul?

Răspuns Câştigător
| Laviiixd a răspuns:

Actrita din "The Suite Life of Zack and Cody" este insarcinata cu primul ei copil. Tatal nu este nimeni altul decat Trace Cyrus, fratele mai mare al lui Miley Cyrus. Deci, Miley Cyrus va fi matusica.

Brenda Song are 23 de ani si a mai jucat si in "The Social Network". La un moment dat se zvonea ca este iubita lui Joe Jonas.

Trace Cyrus are 22 de ani, canta in formatia Metro station si are o firma de imbracaminte - Southern Made Hollywood Paid. Trace a avut o relatie cu Demi Lovato.
Funda? ^_^

4 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

S-ar putea sa fi nascut un baietel desi ea isi dorea o fetita.

Răspuns utilizator avertizat
| Laviiixd a răspuns:

Nu, nu a nascut daer este insarcinata cu fratele lui Miley Cirus.
De copil inca nu se stie nimic.
Funda?

| Sibel_Simona_1996 a răspuns:

A pierdut sarcina...iar ea este foarte distrusa