| dididedediu a întrebat:

Stie cineva daca trebuie platit la intrarea la auditii de la romanii au talent oradea? si daca este cat costa? si unde se tine

8 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

Da sunt preselectii si la oradea?:o... Poate la casa de cultura..sau la ceva teatru. fain.

| dididedediu explică (pentru MetalForever):

Da

| MetalForever a răspuns (pentru dididedediu):

De unde stii? Eu nu cred; anii trecuti nu s-a facutstraight face.

| dididedediu explică (pentru MetalForever):

Uita-te pe internet
acum am aflat..va fi in decebal in hotel Ramada in 28 august la ora 10.00
da inca nu stiu aca trebuie sa platim intrarea.dar cred ca ma duc sa concurez

| MetalForever a răspuns (pentru dididedediu):

Cu ce? Eu m-as duce cu chitara...mai vad, am mult de cititstraight face.

| dididedediu explică (pentru MetalForever):

Sa cant cu o fata.da nu ii sigur.da esti din oradea? la ce liceu esti?

| Stormblade a răspuns:

Nu, nu se plateste. Trebuie sa te inscrii pe site-ul oficial al competitiei. Uite aici detalii:
http://romaniangottalent.blogspot.ro/......alent.html

Succes si sa ne faci cu mana sa te vedem!

| dididedediu explică (pentru Stormblade):

rolling on the floor)ioai tu mergi? eu nu stiu sigur daca ma duc.mie mi-e fricalaughing)