| William a întrebat:

Stie cineva de unde este poza asta? http://km1.ro/......9233_n.jpg Adica este din vreun film sau ceva de genul asta?

4 răspunsuri:
| Csillush a răspuns:

Nu ştiu dacă e din vreun film.dar poza asta am văzuto intr-o ştire..."Experiment horror făcut de rusi" sau ceva de genu thinking

| Locus a răspuns:

Nu cred ca este din vreun film.

| RaluMik0 a răspuns:

Experiment anti-dormit e ala facut de rusi, niste oameni ce nu au dormit vreo luna

| William explică (pentru RaluMik0):

Eu intreb de unde e poza, nu ma intereseaza de povestea aia, care e inventata.