| AlexandraILY a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara spray-uri din acelea ca sa-mi colorez parul?
Site sau magazin in București happy

Mulțumesc anticipat! Funda celui mai bin raspuns!

Răspuns Câştigător
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Eu am gasit spray de colorat parul in IDM la iesirea din Bucuresti (sper ca sti pe unde este) si acolo sunt mai multe magazine si de haine si de machiaj, si am gasit la una cu maghiaje si avea mai multe culori. Poti sa te duci sa te uiti si sa incerci. happy

3 răspunsuri:
| LuisaRaluca12 a răspuns:

Eu am gasit si la farmacie, da o fuga la cateva farmacii si gasesti! :*

| AlexandraILY explică (pentru LuisaRaluca12):

... La ce farmacie?
happy

| LuisaRaluca12 a răspuns (pentru AlexandraILY):

La orice farmacie. Depinde daca ai sau nu, poti cauta prin piete!