| smilerz19 a întrebat:

Stie cineva filme despre copii/adolescenti care isi doresc sa devina actori si cum reusesc blah, blah? Am vazut "Ballet Shoes" si chiar daca reprezinta vremurile de demult mi-a placut mult. Si mi-ar placea sa vad si alte filme ca si acela. Daca ati putea sa imi recomandati as fi recunoscatoare. Multumesc, dau fundita. :]

3 răspunsuri:
| chrissi a răspuns:

Buna, mie mi-a placut mult "Fame"happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutul meu sau draguta mea, te-as sfatui sa cauti filmul twilight pentru ca este cu adolescenti si este extraordinar de frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie un film despre o scoala de fete in ani 1930 film ce se numeste cracks