| DianaAndreea90 a întrebat:

Stie cineva niste pastile de pofta de mancare sau ceva de ingrasat nu mai suport sad plang mult din cauza asta si am depresii

9 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Ia ceva vitamine.calcium

| JustMusic a răspuns:

Http://www.slabsaugras.ro/SitFiles/articol_no_ph.php?id=41&idsec=3

cred ca te ajuta articolol asta si poti sa mananci repede asta sigur ingrasa

| believe a răspuns:

Mama mea a facut un curs de ingrasare:maninka cat mai multa paine, iar seara inainte de culcare ceva biscuiti cu lapte caldut(+miere); stresul e exclus, asa ca nu mai plinge!

| DianaAndreea90 explică:

Eu nu vreau chiestii din alea de muschiisad

| bettasplendens a răspuns:

McDonalds- incearca sa mananci o luna cel putin odata pe zi de acolo si iti garantez ca iesi mai grasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pronutrition.ro

gasesti tot ce ai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa miscare(sala) si in decurs de citeva zile iti va fi foame mai tot timpul si vei fi nevoit sa maninci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pentru muschi, sunt tot felul de proteine nutritive, nu doar pentru masa musculara
Nu trebuie sa plangi din cauza asta, nu suntem perfecti, totusi poti incerca cu pastile de la pronutrition.
Si nu te demoraliza, fiecare persoana e frumoasa in felul ei

Cu stima,
Anca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da spermezan an sange