| mydarkestdays a întrebat:

Stie cineva niste statusuri care sa-i oftice pe baieti din cauza unei fete? funda big grin

3 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Te oftici si nu-ti vine sa crezi. Dar ea e fata ce te-a facut s-o visezihee hee

Esti un ofticat si ai ciuda pe ea. Crezi ca e proasta ca n-a ajuns in camera ta. De fapt tu esti cel ce nu stie sa iubeasca. Cel ce niciodata n-o sa recunoasca straight face

Îti zâmbesc! Nu pentru ca te vreau înapoi, ci doar ca sa vezi ce ai pierdut!

Un barbat adevarat nu e cel care cucereste o mie de femei, ci cel care le refuza pe toate pentru una.

Te arunca în bratele altuia ca e ocupat, si apoi te face tarfa ca l-ai înselat!

Mi-as placea sa întorc timpul înapoi ca sa ma asigur ca niciodata nu ne vom cunoaste...

Dupa ce iubesti o femeie, e imposibil sa o poti urî vreodata!

Nu pot spune ca sunt singura, pot spune ca n-am iubit. Prietenii sunt mereu cu mine, el era doar un tâmpit.

Poate-ar trebui sa manânci niste machiaj, sa fii frumoasa si pe dinauntrubatting eyelashes

Prostia domina la tine-n cap, ca tu-l ai pe umeri, dar e gol de fapt.

Nu conteaza cu ce te-ai imbracat. Zambetul se asorteaza cu oricehappy

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti-e dor de ea!

Stiu ca n`auzi asta pentru prima oara. Da`n general cu ce masori ti se masoara.

Ea este ea! Nu se compara cu restul care au fost in viata ta.

Cand am fost cu tine m’am simtit bine. Acum ca ai plecat, ma simt minunat.

Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi: "Hai ma lasi?". Acum roata se intoarce fraiere. Tu esti prostu` care ma iubeste. Eu sunt nesimtita care te amageste...

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Pune orice status...sigur ii va enerva pentru ca statusurile sunt in general enervante