| patriciatimeea a întrebat:

Stie cineva o facultate in Cluj la care se da admitere numai din biologie?
(adica sa nu se dea si din chimie si din bio, numai din bio).

4 răspunsuri:
| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Universitatea Babes Bolyai ( Facultatea de Biologie si Geologie)

| patriciatimeea explică (pentru Roxana_Duta_1993):

Am uitat sa specific ceva...o facultate de unde pot iesi asistenta happy

| Roxana_Duta_1993 a răspuns (pentru patriciatimeea):

Ca sa poti iesi asistenta din cate stiu trebuie sa dai admitere si din chimie si din biologie.

| patriciatimeea explică (pentru Roxana_Duta_1993):

Ma gandeam ca poate exista vreo facultate la Cj, cum e cea de la Tg Mures, unde poti da admitere doar din bio, sau doar din chimie.....nu din ambele.
Multumesc de raspuns, oricum happy