| andrei995 a întrebat:

Stie cineva o solutie pentru inlaturarea cosurilor, nu ca as avea multe dar ma enerveaza faptul ca iarna nu am mai deloc, iar vara mai ales, ma aleg imediat cu ceva, adica scap de 5 apar 10 si m-am saturat ce trebuie sa fac. Funda

Răspuns Câştigător
| alex123456 a răspuns:

Sa mergi la cosmetica, la tratament. Daca nu poti sa mergi iti recomand ii tratarea cosurilor argila.O poti cumpara din supermarket 5 ron cutia. Ajuta la absortia excesului de sebum si la inchiderea porilor.O alta crema foarte buna este Crema Antiacneica de la Elimiplant cu extract de brusture si acid salicilic.

Mi se par cele mai bune solutii.