| anonim_4396 a întrebat:

V-ati saturat de iarna, de frig, de zapada?hee hee Asteptati cu nerabdare sa vina primavara sau mai ales vara?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia astept primavara, cand florile renasc, copacii-nfloriti ascund tineri indragostiti, si pasarile-si canta al lor tril! este asa de bine si frumos primavara, atunci inima mea este plina de speranta, de bucurie!

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vara, nuI don't want to see
As vrea sa sar de la primavara direct la toamna daca s-ar putearaised eyebrows
Prea cald.Nu imi place. Fac insolatie usorI don't want to see

| Bacemi a răspuns:

Nu ma deranjeaza iarna. As putea suporta iarna. Am ajuns la o stare in care nu imi pasa de anotimpuri.

| Emena a răspuns:

Daa. pur si simplu nu mai pot suporta hainele groasee.de inghetata. pot manca si iarna. dar vara sau primavara e mai frumos.:X

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daaaaaaaaalove strucklove strucklove struck
Deja nu mai vreau iarna.big grin M-am saturat de frig si de nebunii astia care m-au bagat cu capu in zapada de atatea ori rolling on the floor
Abia astept sa vina Vara!love struck Sa fie soare love struck Sa fie vacanta.Sa ai timp liber love struck Off.
Pana atunci mai e mult sad

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sa vina primavara, m-am saturat de baba cu cojoace.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu. Îmi place iarna. Păcat că nu mai ninge în zonă, dar e ok, e plăcut. Anotimpul meu preferat e iarna, dar recunosc că îmi place şi primăvara. E anotimpul în care totul revine la viaţă şi e frumos.

| juniper a răspuns:

Da, mai ales vara, vreau sa merg la mare, pe afara cu rolele. Sa-mi iau un skateboard, m-am saturat de frig, zapada, imbracat gros, mereu mi-a placut vara, chiar daca e cald.

| OanaG a răspuns:

Uhuu vara, distractie, fustite whistling abia astep love struck

M`am saturat d gersad

| Bishop a răspuns:

Eu m-am saturat de iarna de cand a inceputhee hee

| Alisa a răspuns:

Pai trebuie sa trecem si prin asta, dar iarna e un anotimp special, la fel si zapada, e minunata, mai ales primii fulgilove struck. astept sa vine vara, cat mai repede, deoarece vin in romania la cei dragiiiiii love struck si o sa imi petrec toata vacanta cu eiiiilove struck

| Puiutz a răspuns:

Oo si eu astept primavara si varalove struck
Ce tare esmug
Cand toate florile infloresc si natura reinvielove struck
Plimbari prin parc
Role...alergatbig grin
Sa pap inghetzata
Sa stau cu prieteniilove struck
Sa fie vacantaaaalaughing
Strand...etclove struck
Ce placut poate fibig grin.

| georgiana a răspuns:

Parca iarna asta mi se pare mai lunga, obosesc numai cate haine pun pe mine. Ffacem focul zi de zi, paturi groase.Astept cu nerabdare vara, primavara, sa fie frumos, cald si bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Decebal a răspuns:

Daaa happy vreau sa vina primavara!

| Яùxsi a răspuns:

Daaa. love struck

abia astept vara. love struck

| madalinutza a răspuns:

Daaa:X
m-am saturat sa ma imbrac groslaughing
abia astept sa mananc inghetzatalove struck
sa stau cu prietenele:X

| LauraTeIubeste a răspuns (pentru madalinutza):

De bea sa mananc inghetzata si eu kiss

| amc a răspuns:

Da...mai mult astept varatongue
day dreaming Ce viata frateday dreaming

| yoplait a răspuns:

Daaa:X

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Daaalove struck, calduraalove struck

| oky a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaa! Nu suport frigul crying am mai si racit. Deabia astept vara : fara scoala, fara griji, nopti albe cu prietenii prin cartier si cea mai buna parte multa bereeeeeeee :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am saturat de flescaraia de afara. Zapada imi place, dar atunci cind este proaspat asezata, dupa ce incepe sa se topeasca nu-mi mai placehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa :X

abia astept sa vina primavaralove struck

fustile alea alea blushing

plimbari lungi

mai ales vara :X

pfoai! :X vara asta este ZU