| DracusorImpielitat a întrebat:

Stie cineva povest de groaza? Cine imi da cea mai infricosatoare poveste ii sau funda.
Fara Satana, draci, demoni.

Răspuns Câştigător
| HorrorEverywhere a răspuns:

Uite una ce mi s-a intamplat chiar ieri:
Eram in casa la laptop si bunicii mei erau afara sa dea de mancare la caini.Televizoru' stins si laptopu' dat pe mut.Stii ca daca ai ochii inchisi simti ca se misca cineva langa tine chiar daca nu-l vezi? Asa simteam eu.Si se auzeau pasi.Am zis:
-Lasa-ma in paceee! Nu stiu cine esti dar pleaca!
Ai citit pe spectru povestea:anatastunsue-Ce o insemna?
Uite asta am auzit de a acel spirit:anatastunsue! aaaaahhh
Si apoi a plecat. Stiai ca anatastunsue, citit invers inseamna eusuntsatana(eu sunt satana)
Creepy, nu?

3 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Povesti nu prea stiu.
Dar daca vrei filme :
~ the grudge
~ the eye
~ mirrors
~ shutter

| DracusorImpielitat explică:

Repet, fara carti, filme sau site-uri, inclusiv spectrul realitatii. le-am citit pw toate

| hermione a răspuns:

Iti spun eu un roman:Ucenicul Vraciului