| BogdanFnky a întrebat:

Stie cineva servere de metin PVP (NON HAMACHI)?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Assassins a răspuns:

Metin2 Hammer.
Descriere:
Primesti lvl 93, iteme epice si tot ce vrei.Shopuri (modificate) la care gasesti iteme epice, king 1-2 tot ce vrei.NPC skill nu esueoaza nimic(nici nu are ce totul e +9)Bonusuri la 0 yang(cate 200). Este fara hamachi. Funda?

| viorelvaduva a răspuns (pentru Assassins):

Metin2 hammer nu te da la 93 te da lv 245 si te duci la una si iti faci 255 (maxim) tot de la ea iei si gredurile, marmura etc...

| St3fanuTz a răspuns:

Metin2GTH

Site : http://metin2gth.sytes.net/

| bogdanz04 a răspuns (pentru St3fanuTz):

Sall dc nu merge metin2 gth?

| St3fanuTz a răspuns (pentru bogdanz04):

Nu stiu, nu am mai jucat de cand mi-a fost contul spart si aveam cele mai bune iteme de pe sv... deci nu mai stiu ce s-a intamplat cu el sad.

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns (pentru St3fanuTz):

O avea-i pe mata ce-a imi buna dupa sv... Nu te mai lauda ca nu aveai tu cele imi bune itm de pe sv asa ca taci :@ toti va dati smecheri pe PRIVATE dar pe official sunteti toti praf... straight face

| VLAD_2677 a răspuns:

SAll PVP sunt light si hammer. funda?

| Adelin_2149 a răspuns:

Storm mt2, metin2 speed, mondial mt2, hammer

| razvanuty a răspuns:

Frate serverle PVP nu tin mult
Joca revmt2.servegame.com sa vezi ce jmeker e
e si PVP si PVM
MC:revmt2.servegame.com
intra nu e pe hamachi din cate vezi
e on 20/24winking e jmeker serverul
daca ai nevoie de ceva ori dai PM in metin2 la dyabolycoR sau add la razvanutz_yo2011@yahoo.com daca ai nevoie de sfaturi sau ceva de genul.
Iti urez un joc cat mai placutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Experiment metin2ro fast cam astea le stiu pe pvp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand DarknesMetin2 are putin lagg dar e fain shop de te modifica din war in sura shaman ninja etc sau invers de skill G/P de teleporter infine cal stiti voi ce Dar e cam lagg O piatra merge +9Iar 2 merge +6 puse pe armeKingul il faci din otel +9 si siriusu din battle +9Le gasiti la negustor de arme si armuri +6Cere iteme de ubgrade la +Dar le faci usor Va urez multa bafta Daca aveti nevoie de ceva Dati add la Alex.militaru2000 va astept O zi buna! pa-pa H

| gabi2000 a răspuns:

Hmm uite iti dau eu unul deschis pe 21.12. 2012 bagate la albastri ca sunt multi iti dau si link: http://www.metin2-dl.info/index.php?s=home

| xFreshKidAdi a răspuns:

Uite cred server PVP! Npc de level,bani,skilluri, schimba rasa, resetare skill:D...Sv on 24/24.Site:http://metin.tdlgaming.com/alcolicii/...Funda?:D

| Zo0my a răspuns:

Incearca hammer mt2 sau new world mt2. Sper ca am fost de folos si astept funda tongue

| GabYtuS a răspuns:

Good-revolution metin2 e fain Site:http://goods-revolution.weebly.com/

| mariannntz a răspuns:

Kkat, cu ochii! Metin2kkat.ro laughing))))))