| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un program unde sa imi pot sorta albumele cu muzica descarcate pe calculator? Ca un fel de playlist.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foobar are optiunea de accesa diferite playlist-uri din aceeasi interfata, cu un singur click. De asemenea, e 100% customizabil. Winamp nu se mai foloseste de prin 2010... Decat daca esti de la tara si nu ai vazut internet.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si windows media player are asa ceva.

| DryIce a răspuns:

Winamp? omg ce intrebare. Selectezi piesele si cu q le pui playlist. Cu j te uiti care, ce unde e pozitionata la playlist.

| RorySan a răspuns:

Windows media player stiam eu