| xoxodarky a întrebat:

Stie cineva vreo modalitate sa fac bani? Adica ceva ce sa nu`mi ia foarte mult timp. Am 14 ani si imi trebuia bani ca sa imi mai iau cate una alta caci parinti mei nu sunt bogati si normal ca nu ma simt prea bine cand vad ceva ce imi place foarte mult dar nu pot sa cumpar.Va rog nu dati comentarii de genul "vezi-ti de viata ta ca o sa muncesti pe rupte mai incolo si o sa-ti para rau" nu de alta dar nu`mi va parea rau fiti siguriwinking atata timp cat pot face rost de bani ca sa imi iau ce am nevoie o fac cu placerehee hee [a si va rog si fara comentarii precum "fa un oral" sau asa ceva rolling eyes nu de alta dar astea sunt faze de oameni tacanitiwinking] multumesc :*:*:X

Răspuns Câştigător
| anaisu a răspuns:

Tinand cont ca ai 14 ani poti sa te faci reprezentant la avon sau sa lucreri la mc part time dar e mai greu :d

1 răspuns:
| ladyfoarfeca a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu ce am putea face sa castigam bani...
dar din pacate noi nu avem ce? mai ales in "frumoasa" noastra tara Romania...laughinglaughing)