| mihai1997 a întrebat:

Stie cinv cum pot sa-mi pun p tel jocuri urgent rasp

Răspuns Câştigător
| bunny112 a răspuns:

Ca jocurile sa mearga trebuie sa fie compatibile cu telefonul, daca ai un telefon NOKIA care suporta java atunci poti sa iei cateva jocuri de pe www.zedge.com si instalezi Nokia PC suite de pe www.nokia.com si le bagi in telefon cu acest prog. Daca ai un telefon de alta marca ca Nokia poti sa intri tot pe www.zedge.com si sa selectezi sus in colt marca telefonului pentrua downloada jocurile compatibile cu telefonul tau.Vezi ca pe zedge downlaodurile sunt limitate trebuie sa faci un cont daca vrei sa downloadezi mai mult. Daca vrei o cale mai usoara iti iei net pe telefon sunand la *100# si selectezi 2. Oferte apoi 3. Oferte de date si selectezi ce optiune de date vrei(asta daca esti in reteaua Orange, daca esti in alta retea nu stiu). Daca vrei niste site cu jocuri de pe care poti intra numai de pe mobil iti recomand m.waptrik.com sau m.wapcorn.com. Suces!

1 răspuns:
| VyVyK a răspuns:

Pai cu un cablu de date sau cu un cititor de caduri. Daca vrei jocuri intra pe www.mobile9.com