| andrada a întrebat:

Stit ceva bancuri faine? ceva mai de adolescenti. funda

Răspuns Câştigător
| zizi000 a răspuns:

In padure, intr. o zi cu soare, se duce lupu si se pune pe spate cu fata la soare. Scufita rosie era prin preajma si aduna ciupercute. In goana ei dupa ciuperci.
- ciupercute! ciupercute!
... i. a facut laba lupului.
Lupu ":O" s. a dus la celelalte animale si s. a laudat. Urmatoarea zi toti masculii din padure stateau intinsi pe spate in locul cu pricina cu speranta ca scufita rosie le va face si lor laba.
La un moment dat apare scufita rosie cu sapa:
- ciupercute! ciupercute!laughing

9 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

@PinkLitleFluffy te cam bate limba romana

| cosmin2221 a răspuns:

Http://www.glumite.ro/bancuri-10-bancuri_glume_bula.html scuze dar ti-am dat decat o categorie sunt destule acolo

| HinnaBunneh a răspuns:

Intrebarebig grine Ce Au Blondele ochi Albastri?
Raspunstonguet ca sug pixul rolling on the floor

| sweet_1526 a răspuns:

Bancuri.net

| Maria_5356 a răspuns:

O fetita o intreaba pe mama sa: - Mama, de ce tata e asa de chel? - Deoarece are multa minte. - Dar de ce tu ai asa de mult par pe cap? - Mananca si taci!

O fetita isi intreaba tatal: - Care-i diferenta dintre a excita si a enerva? - Sa-ti dau un exemplu, acum 15 ani mama ta ma excita, acum ma enerveaza.

O adolescenta, luata mai mult cu forta de ma-sa, ajunge in cabinetul ginecologului. A batrana ramane in sala de asteptare, pustoaica intra in cabinet unde, dupa o discutie preliminara si completarea fisei individuale, medicul o invita sa se dezbrace si sa urce pe capra, pentru consultatie, dar se loveste de refuzul fetei, datorat timiditatii: - D-le doctor, nu pot sa ma dezbrac, mi-e rusine sa mi se vada pasarica. Sa stiti ca pasarica mea nu a fost vazuta de nimeni si nici nu vreau sa imi vada cineva pasarica. O convinse medicul, pana la urma, o urca pe capra, incepu s-o examineze, dar pe masura ce o atingea, in egala masura lua fata "foc", asa ca, nu peste mult timp, se aprinse rau de tot, il trase pe ginecolog peste ea, apoi cazura de pe capra si... dupa o vreme... ciufulit, cu hainele smulse de pe el, ametit si dezechilibrandu-se, ginecologul aparu de sub capra, se uita la pustoaica si spuse: - Fata mea, niciodata, dar asculta-ma cu atentie, niciodata sa nu-i mai spui unui barbat ca ai intre picioare o pasarica! Ala e vultur curat!

Intr-o zi o baga unul pe o tipa in dormitor, o dezbraca si se pregateste sa se urce pe ea. Dar mai intai o intreaba: -Auzi duduie, dar tu cati ani ai -13 -Aoleuuu! strange-ti repede hainele si fugi! Se uita asta urat la el: -Domne, nu stiam ca esti asa de superstitios!

| c76650531 a răspuns:

Un preot tae porcul vecinul un rrom ia mirosit a carne, cind popa nu era acasa vine sai fure carnea. cind sa iasa se intlneste cu tiganul, ce faci mai tigane? da ica am venit sa-te rog sa mi primesti carnea asta la tine ca am taiat porcul si la mine se fura. nu mai tigane ca si eu am taiat porcul meu si nu am unde. si es despart, adoua zi timite popa pe preutesa sa aduca carne sa pegateasca ceva vine repede innapoi si spune.
o furat carnea.aici popa zise slava domnului ca nu i-am primit-o si pe a tiganului ca trebuia sa raspund si de carnea lui.

Răspuns utilizator avertizat