| OXxana a întrebat:

Stit unde pot vedea niste tutoriale pentru cantat manele la vioara am gasit peste tot numai pe orga FUNDA

3 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

laughing hai ca am auzit o si pe asta. vioara este un instrument folosit in general pentru muzica clasica sau country.recunosc ca am auzit de aiureala asta dinainte...eu personal, consider ca acest instrument nu este creat pentru bataia asta de joc pe care o numiti,, muzica''. incearca sa cauti pe net.

| thefighter1 a răspuns:

Idiotii dracu aia care canta manele la vioara. spurcati instrumentu pasari negre nenorocite

Răspuns utilizator avertizat