| Saraaaa a întrebat:

Stiti binecunoscutul site stardoll vroiam lucruri gratis si am cautat siteuri urmez instructiunile dar nu imi da lucrurile de ce ce pot face sa mi le deacrying?

9 răspunsuri:
| LikeASunset a răspuns:

Ce site folosesti? De obicei iti spun sa folosesti un proxy si iti indica si pe care. Si este destul de simplu. Eu de aici iau intructiunile:

http://underneathstardoll.blogspot.com/

Daca inca nu merge intreaba. Eu am o gramada de lucruri gratis:X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intratic pe stardoll fanatic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu siu sa iau lucruri va rog sa ma ajutati si pe mine pentru ca nu prea intele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://viata-de-elev.ucoz.org

| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D