| ImmortalQueen a întrebat:

Stiti ca este in partea de jos a desktopului bara aia. unde e si START,
din greseala am mutato pe alta parte a ecranului, si ma deranjeaza acum.nu stiu ce sa fac ca sa o mut inapoi in partea de jos.cine stie a imi zica va rog.

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Si mie mi se intampla, trage de ea in toate partile, pana la urma se pune la loc laughing)

2 răspunsuri:
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Am patit si eu la fel si nu stiam cum sa fac la locbig grin insa am dat un restart si a aparut la loc, incearcawinking

| adapurple a răspuns:

Pur si simplu o tii cu mouseul si o muti