| alexcyrus a întrebat:

Am o problema.am mutat bara de Start din greseala in partea stanga a desktopului. Cum sa fac sa revina jos?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Tine apasat click pe bara si muta-l jos, daca intelegi ce vreau sa spunlaughing

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Drag and drop. O "iei" şi o muţi jos, ca şi când ai muta o fereastră. Dai click, ţii apăsat şi o muţi unde vrei. Succes!

| Mihail_Molnar_1940 a răspuns (pentru kittyalexandra):

Nu merge, am dat si dublu click, am tras in jos, nu vrea.

| NimeniAlta a răspuns:

Dai dublu click pe bara, tii apasat si tragi spre jos[unde era de obicei]... sper sa reusestihappy

| Sara a răspuns:

Pur si simplu, o tragi in jos. Cu mousul tinand apasat! Nu ai facut cine stie ce gafa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se muta pur si simplu, o iei cu mouse si o pui unde ii era locu laughing asa am patit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall am si eu o problema cu bara de start nu o pot muta la locul iei jos tin apasat clik da nu merge nu se trage in jos ce am de facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-o mers mersi mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor, dai clic dreapta pe bara unde este, debifezi LOCK THE TASKBAR si apoi dai clic stanga pe ea si o poti muta unde vrei tu.Bafta,sper ca am putut sa te ajut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema am mutat bara din greseala in partea de sus cum pot sa o mut inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms all pentru sfat am si eu un virus care e joca cu mouseu meu cand are chef si mi-a mutat mara sus si mi-a blocat-o.Am citit pe forumuri dar nu am stiut cum sa fac. Ms pentru sfat. poate ma ajutati si pe mine cu virusul meu nu stiu ce sa mai fac cu el (e trojan si se baga si in windows si in bios) plz help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci all pentru sfat am si eu un virus care e joca cu mouseu meu cand are chef si mi-a mutat mara sus si mi-a blocat-o.Am citit pe forumuri dar nu am stiut cum sa fac. Merci pentru sfat. Poate ma ajutati si pe mine cu virusul meu nu stiu ce sa mai fac cu el (e trojan si se baga si in windows si in bios) help!

| anonimulxxxhd a răspuns:

Mergi cu mouseul pe orice parte libera a startului dai click dreapta-lock the taskbar tii apasat pe ea o muti si dai din nou lock

| santuzu a răspuns:

Mersi mult! a mers faza aia.

| Ene_Mihaela_1979 a răspuns:

Pai daca ai windows xp merge sa dai clik dreapta pe bara si daca ai meniu in romana dai la deblochiaza bara si dupeaia va trebui sa o dai cu mouseul jos sau in ce parte vrei tu dar daca ai alt windows este complet la fel