| KindKid17 a întrebat:

Stiti ca in liceu se fac in cadouri "secret santa".Eu plac o fata din alta clasa. Eu is clasa 12a, ea a 11a. Ma gandeam sa-i fac un cadou. Am mai vorbit, deci nu is strain. Ce ziceti? Si daca da, ce cadou ii pot face?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu recomand, o sa te creada disperat dupa ea. Maxim poti lua ciocolata si sa ii dai si ei ca sa vada ca nu e atat de `the one`.

| Alexuţ02 a răspuns:

Ceva care să-i arate că o respecţi ca persoană şi nu ceva care să spună "Bună vreau să te iau de soţie", ceva minor, habar nu am ce, o brăţară care să-i placă, nu orice fel de brăţară, una s-o poarte cu drag, dacă nu. poţi încerca o trusă de machiaje, bineînţeles cu ajutorul unei fete că singur nu cred că ştii ce preferă.

| ibaal a răspuns:

Daca tu vrei.ia-i!
Depinde si cat vrei sa cheltui pentru ea happy
Daca stii cat de cat chestii despre ea, poate stii si ce carti ii plac, ia-i o carte...un parfum, o esarfa...in fond si la urma urmei, gestul conteaza!