| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca în săptămâna 2-6 aprilie 2012 este Programul "Școala altfel"?

17 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Toată lumea ştie.

| Rockart a răspuns:

Eşti informat prost. Se pun absenţe.

| Rockart a răspuns:

Da, da. Cum spui tu...

| Neimportant a răspuns:

Da, se fac diferite activităţi. E o săptămână mai liberă...

| Neimportant a răspuns:

De fapt... soră-ta te-a minţit pe tine în halul ăsta de rău. I'm sorry darling, dar se pun absenţe. Gândeşte-te că este tot o săptămână de şcoală, doar că mai diferită pentru că se fac activităţi.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da, toti stim

| LonelyLoner92 a răspuns:

Da. O sa fie super ca mergem in excursii.

| AnaMaria1453 a răspuns:

Buna. da stiam si profesorii ne intreaba ce vrem sa facem in acea saptamana. noi am venit cu idei gen excursie bla bla bla bla poti propune si tu ceva si impreuna cu clasa convingeti profesorii sa faca acel lucru cu voi... spre exemplu noi i-am convins sa facem un bufet. noroc! funda?

| floresdemayo a răspuns (pentru CynicalCunt):

Nebunatic mai esti! Chiar ma amuza portretul... tau! Tu esti, nu? hai, nu minti ca nu!

| CynicalCunt a răspuns (pentru floresdemayo):

Watch out, we got a baddass over here.

| RebecaBaa a răspuns (pentru CynicalCunt):

True story.

| floresdemayo a răspuns (pentru CynicalCunt):

If you say you...

| MrsDraguttza a răspuns:

Toti stiu, chiar si copii de la clasele 1-4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa... de-abia astept!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiam...in sfarsit ne dau astia concediu laughing big grin

| PcvXd a răspuns:

Da. Insfarsit o saptamana normala fara scoala!