| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca pe facebook a aparut timeline si am inteles ca nu se poate sterge sad acum cand intu pe contul meu nu mai am casutele alea cu muzica preferata, filme preferate etc Cum pot sa fac sa le am inapoi?

Răspuns Câştigător
| GemPanda a răspuns:

Le ai big grin de pe wall-ul tau sub acele informatii cu unde stai si bla bla langaa e o casuta cu friends, apoi photos apoi maps si ultima e cu likes. si acolo la likes sunt toate trupele si filemele. Din pacate nu le poti pune la vedere cum era inainte straight face.