| Bii26 a întrebat:

Stiti ca v-am povestit mai de mult de un baiat.Acum este vorba tot despre el.Am fost 3 zile in excursie si se tot uita la mine[eu fiind in autocar cu 3 locuri in fata lui]. In ultima zi adica ieri, duminica ne-am jucat in spate,, Fantanita" si m-a sarutat de 3 ori.De atunci tot dupa mine se tine. A spus ca nu ii place de mine si nu stiu ce sa cred.Am o colega care il place si este moarta dupa el. Dar eu cred ca el a facut alegerea.Nu stiu. Vorbesc cu ea pe mess si parca tot mai tare doreste sa fie cu el. Vreau sa o ajut dar nu pot pentru ca imi place de acel baiat. Ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac!

5 răspunsuri:
| Bii26 explică:

Da, dar@satisfaction el nu m-a sarutat numai la joc...

| Alissa193 a răspuns:

Dragoste in 3))cam asa se descifreaza situatia care s-a creat. Un lucru e absolut clar:TE PLACE! Faptul ca te-a sarutat s-au ca se uita in continuu la tine, iar daca mai si zimbeste misterios e o dovada clara. Poate a spus ca nu ii place de tine pentru a se tine mai indiferent(exact ca fetele), s-au pentru ca nu a dorit sa-si arate pe fata sentimentele, dorind sa joace baiatul inabordabil.
Un lucru nu am inteles, daca lui ii place kitusi de putin de prietena ta, si daca prietena ta stie ca iti place de el.In acest caz cred ca baiatul va alege, daca va simpatizati reciproc, prietena ta trebuie sa se resemneze kaci nu va putea sa-l oblige s-o iubeasca. Dar repet, un lucru e clar, prin actiunile sale, este sigur ca el este interesat de tine si ii place de tine chiar daca nu vrea sa admita!
Succes!

| Anonim_4683 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa inteleg... deci amandurora va place de el insa el a spus ca nu ii place de tine dar apare in preajma ta destul de des, iar de ea nu a spus nimic? Asta vrei sa zici? Mai bine lasati`l amandoua balta cu cat il tineti mai la distanta cu atat interesul lui pentru una din voi va creste. Asa`s baietii. Probabil nu ii place sa isi arate sentimentele fata de tine, poate ii este frica pentru ca tu ai putea sa il respingi, poate nu vrea ca prietenii lui sa afle si sa spna ca nu esti draguta sau ca nu ai parul blond, brunet nu stiu. Poate chiar are o alta relatie. Tine`l pe jar si iti vei da seama de adevarata lui valoare.

| cezy9693 a răspuns:

Pai ce sa sp vezi daca ti u mai mult la baiatu ala... daca nu date la o parte ca oricum exista si alti baieti pe planetalaughingdaca estiprietena bine cu fata aia sp ca te dai la oparte pentru ia ca oricum poate ca si el o place si o vei face fericita! daca nu ai rabd poartate cu indiferenta si va veni el la tine! mult noroc!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te. a sarutat e CLAR ca te place? FALS!(cu o sirena rosie, care urla cat poate de tarehee heebig grin). Crede-ma, adica am avut un fel de relatie cu un tip, bine nu se poate numi relatie, ne sarutam de cate ori aveam ocazia, bine nu in vazul cuiva, dar asta nu s. a concretizat niciodata cu vreo relatie, ceea ce vreau sa spun e ca daca te. a sarutat la un joc, nu inseamna neaparat ca e mort dupa tine(sau faza cu faptul ca se uita la tine... daca ai un fund frumos si un decolteu mare, tu ce spui, se va uita?raised eyebrows mai ales daca nu aveti multe astfel de specimene prin clasa.) Nu spun ca nu te poate placea, dar fii sigura de asta inainte de ai marturisi si tu asta, pentru ca mai apoi sa nu regreti ca ai ajuns subiectul de barfa a tuturor colegilor(baieti) tai, pentru ca cu toate stim ca baietii barfesc si sunt mai exigenti decat fetelehee hee:*