| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Stiti cand va veni:
- Justin Bieber in Romania?
- Selena Gomez in Romania?
- 1D in Romania?

FUNDA + VOT!

12 răspunsuri:
| svartirhimnar a răspuns:

Dă-ţi peste gură.

| Pυƒυℓєтє explică (pentru svartirhimnar):

Daca sunt Belieber, Directioner sau Selenator ai vreo problema? Daca da, ia un scaun si asteapta sa-mi pese, *** :3

| svartirhimnar a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Mă piş pe moaca ta. Nu-mi pasă, doar că eşti în plus.

| Pυƒυℓєтє explică (pentru svartirhimnar):

Daca nu-ti convine, jet ma de-aiciwinking Si unde sunt eu in plus? In lumea prostilor? Nici n-am ce cauta acolo puppy dog eyes. Dar daca as vrea sa dau de tine, sigur ca acolo te voi gasi :*

| svartirhimnar a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Eşti jalnică, nimic mai mult.

| Dumniezău a răspuns (pentru svartirhimnar):

Bine zisrolling on the floor

| svartirhimnar a răspuns (pentru Dumniezău):

Păi nu? laughing

| Dumniezău a răspuns:

Niciodata.Dar daca va veni o sa pun o bomba sub scena care canta, daca se poate numi cantat, sa-l extermin odata pentru totdeauna

| DavidOsam a răspuns:

Niciodata.

| ღAngiießăă a răspuns:

Nu cred că prea curând -_-. Spre deosebire de Justin Bieber şi Gomez mi-aş dorii să vină One Direction în RO... sunt directioneră happy

| Madut a răspuns:

N-am idee. Scrie si tu pe Google daca nu gasesti nici-un rezultat inseamna ca nu vin prea curand!

| LifeEternal a răspuns:

Ma rog eu in fiecare zi sa nu vina.