| keikop119 a întrebat:

Stiti cat ar costa un pachet de afine congelate?
Daca depinde de marime, as vrea un pachet sa zicem mediu cat sa ajunga pentru o tava de briose.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Sssteleveerzi a răspuns:

In real este special facuta un fel de ladita cu zmeura, afine congelate si visine (la alegere ) exact unde sunt alea congelate. si iti pui cat vrei happy Daca nu, o punga este in jur de 13 lei happy

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

In jur de 10 lei

| Mihaela1964 a răspuns:

Am vazut la Real congelate, la kilogram in jur de 13-15 lei.Cumperi cat crezi ca e necesar.

| ZeHelp a răspuns:

Decat la magazine mari gasesti, cum ar Metro sau Carrefour. Pretul variaza... poate 10-20.