| CookieDipRo a întrebat:

Stiti ce shoturi/cocktailuri pot sa fac intr-o excursie sa zicem ca am in buget 300 de lei(cheta). Vreau sa contina Vodka sau Whiskey sau orice alta bautura.
Doar raspunsuri la subiect si sinceritate.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca dai shot nu l amesteci cu altceva, e alcool pur. La shoturi cred ca i suficient sa combini c u tot felul de sucuri, whiskey de obicei se bea cu Cola daca nu ti place sec iar vodka cu santal de portocale sau mere verzj.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Sincer?
Dupa cum intrebi, esti minor. Nu iti recomand bauturi alcoolice.