| Denisaaa15 a întrebat:

Stiti ceva seriale la care sa ma uit cu mister,drama,familie,dragoste crima sau cateva din genurile astea.Dar sa nu fie tot astea:The nine lives of Chloe King,Modern Family,The Vampire Diaries,The Carrie Diaries,The Lying Game,The secret circle, Ghost Whisperer sau Pretty Little Liars pentru ca pe astea le-am vazut si mi-au plaut foarte mult.Deci ceva de genul asta ori cu:vampiri, varcolaci vrajitori, gemene sau adolescenti care nu se inteleg si se intampla multe chestii.Sa fie un serial in care sunt multe secrete.Si vreau sa va mai intreb daca The Covenant este film sau serial pentru ca as vrea sa-l vad daca este serial.DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mie imi plac anatomia lui grey si goopsy girl.pA,PA

| HwaEunHee24 a răspuns:

Boys Over Flowers :X E genial=p~. Si Playfull Kiss

| shotgun a răspuns:

Pai hmm,iti recomand urmatoarele serialebig grinexter, Arrow, Monk, How i met your mother, The Mentalist