| Symonutzu a întrebat:

Stiti ceva vraji de a atrage baietii spre tine?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Am auzit ca daca ii pui menstruatie in bautura dupa ii va place de tine. insa nu iti recomand, pentru. ca este scarbos, pklus ca daca apelezi la asa ceva iti este interzis sa mai iei parte la tainele bisericesti ( marturisire si impartasire)
Mai bine te-ai delecta cu niste mituri/superstitii, si ai lasa ca farmecul tau natural sa "vrajeasca" baieti intr-un mod cat se poate de normal;;)

http://femina.rol.ro/......agoste.htm

http://www.kudika.ro/articol/print/4785/Superstitiile-iubirii.html

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Vraji?
Eu una nu cred in asa ceva.
Baietii te vor placea pentru. cine esti, nu pentru ca i-ai atras tu cu niste vraji!
Si inca cevaa: Cand faci o vraja ea se va intoarce impotriva ta de 1o ori!
Deci, mai bine gandeste-te inainte de a face cevahappy

| seen a răspuns:

Hocus pocus ma imbrac dela victorya secret s vrei sami vezichilotzi baiatu? sti ca numai port carpe din astea hocus pocus o idee ar fi sa ma mut pe centura abracadabra am facut 1000 de euro intr-o saptamana
PS try this