| miraaaaaaa77 a întrebat:

Stiti cumva ce intrebari se pun la preselectiile de la balul bobocilor? Cum trebuie sa te prezinti, daca trebuie sa canti, dansezi, ceva.

2 răspunsuri:
| Elena_Oana_2000 a răspuns:

Buna! Eu am bost miss boboc acum 2 ani si a fost probabil cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat in primul an de liceu. Trebuie sa fii tu! O sa ai un partener si o sa dansezi alaturi de el. Cantaul este bonusul si cel care te va ajuta sa strangi cat mai multe puncte cine stie, vei denevi miss-ul smug O sa dansati vals, populara si brasoveanca din cate stiu eu. Sa nu ai emotii deloc fiindca juriul va fi atent si la aceste detalii. O sa te puna sa spui repede un joc de cuvinte si niste intrebari banale. O sa te descurci tu. Mult succes :*

| IonutqQq a răspuns:

Eu sunt la mister acum ma pricep la tot in afara de colaj. colajul consta in redarea a 6-7 melodii de club si fiecare pereche danseaza pe o melodie mi se pare f greu laughing in rest e usor sunt asa probe de seara, de cultura generala, de talente proba speciala temii