| iloveusa a întrebat:

La balul bobocilor, ca sa fii miss boboc trebuie sa stii sa canti(sa ai voce)? Dar sa dansezi pe muzica populara? Balul bobocilor e doar pentru o clasa din liceu sau pentru toate clasele a 9 a din acel liceu?

2 răspunsuri:
| Spiin a răspuns:

Hei.Balul bobocilor consta in talentul lor intelegi? Dar nu-ti recomand sa dansezi pe muzica populara...Si nu, nu e pentru o singura clasa de liceu, e pentru toate de a 9-a.

| anaaremere123 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa canti sau sa dansezi, dar este o proba de aptitudini la care trebuie sa faci ceva dans/teatru/muzica etc, si balul bobocilor e pentru toate clasele a 9-a din liceul respectiv dar pot fi prezenti (nu ca participanti la miss/mister) si elevi de la alte clase/scoli.