| Sarai a întrebat:

Stiti cumva de ce nu mai apare revisa Cool Girl? De vreo 2 luni nu am mai gasit-o la chioscurile de ziare sad

7 răspunsuri:
| тєqυιℓα a răspuns:

Mă cam macină și pe mine întrebarea asta, având în vedere că Bravo! este o revistă nașpa, fără nimic în ea, Cool Girl era cea mai mișto.Am întrebat la chioșcurile de ziare și nu-mi poate da nimeni un răspuns.Cred că sunt probleme la redacție.

| Sarai explică (pentru тєqυιℓα):

Gasesti raspunsul mai sus happyMdaa...nici mie nu-mi plre place Bravo Girl

| bradysandro a răspuns:

Mai un pic se fac 2 ani de la disparitia de pe piata

| zurick a răspuns:

Salut! Citestebig grinragile noastre cititoare,
Ne pare nespus de rău că v-am lăsat așa în așteptare și incertitudine, însă trebuie să ne credeți că și noi stăm la fel ca voi... Complet independent de voința și puterea noastră, numărul de mai (la care încheiaserăm lucrul, după cum v-am și arătat) nu a putut apărea la timp.
Din păcate, un răspuns precis nu avem nici noi încă, dar sperăm să se rezolve în curând și atunci vă vom da imediat de veste, stați liniștite!
Dată fiind situația extrem de neplăcută, vă rugăm să aveți și voi răbdare și înțelegere...

Mulțumim pentru sprijin,
Redacția CG
Pa, pa.

| Sarai explică (pentru zurick):

Multumesc mult pentru raspuns.Si sper ca se vor rezolva problemele si peste putin timp sa putem citi din nou revista Cool Girl happy

| zurick a răspuns (pentru Sarai):

Si eu sper adoram revista asta.

| CezaraEM a răspuns:

Din pacate nu stim nimic nici noi, era cea mai tare revista pentru noi fetele! Si urmatorul numar care aparea ar fi fost Avril Lavigne pe coperta ceea ce imi doream nespus de mult sa o bage pe revista, si au bagat-o doar ca revista n-a aparut crying( oufffffff