| aLL3sSsya a întrebat:

Stiti cumva filme sau seriale cu vampiri...sau din astea ciudate, de dragoste? De genul "The vampire diaries"? Imi place foarte mult acel serial si mi-as dori altul in genul aceluia. Cele mai bune primesc fundita! Multumesc:Xhappy

6 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Twilight(film cu mai multe parti e si de dragoste), cold blood... Buffy the vampire slayer(pe SciFi).

| GoldDust a răspuns:

Pai mie cel imi mult imi place "True Blood", foarte misto sunt si "Being Human", "Blood Ties"; "Angel" sper sa-ti placa happy

| soraloola a răspuns:

Asistentul vampirului e un film super cred ca se mai numeste si "Cirque du freak eu l-am vazut e super(cred ca e unul si acelasi film) sau jurnalele vampirilor. Daca esti fan anime uitate la Vampire knight e un serial super! romance

| LonelyAngel95 a răspuns:

Interviu cu un vampir! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True blood superrrrrrr mai tare ca vampire diaries

| Andr33a_8037 a răspuns:

Daca vrei filme cauta pe "Cinemaxx "batting eyelashes